بازاریابی آنلاین 

بازاریابی آنلاین به صرفه 

تیم ما نگاهی نوین به تبلیغات دارد و این نگاه نوین یعنی ایجاد احساس نیاز به محصول شما در دل مشتریان اسن. ما دیدی مدرن به شبکه ی سنتی داریم . دید یا شکستن استاندارد ها  , استفاده از متد های نوین و دوریختن روش های تاریخ گذشته است و همه ی این ها برای جذب مخاطب انجام می شود
بازاریابی ایمیلی

طراحی یک کمپین بازاریابی ایمیلی به سادگی هرچه تمامتر یکی از اهداف ماست . ما به شما تضمین می دهیم که طراحی ما در هر دستگاهی زیبا به نظر برسد . همچنین ما برای شما در کمپین های بازاریابی ایمیلی  راحتی و سادگی با استفاده را فراهم کرده ایم .پیگیری کردن کمپین ها و مشاهده گزارشات

با استفاده از نرم افزار easy web  شما می توانید به راحتی کمپین ایمیلی خود را پیگیری کنید . همچنین شما با استفاده از این نرم افزار می توانید ببینید چند نفر ایمیل های شما را باز کرده اند , چند بار ایمیلتان فرستاده شده و یا چند بار رومینگ ایمیلتان کلیک شده . نرم افزار EASY WEB  دامنه گسترده ای از ابزار را در اختیارتان قرار می دهد که با استفاده در آن ها شما می توانید کمپین بازاریابی ایمیلیتان را گسترده تر و کار آمد تر کنیدکمپین تبلیغاتی خود را بفرستید و از رسیدن آن با خبر شوید .

با توجه به آن که ایمیل ها در فضای ابری نگه داری می شود . بنا بر این شما می توانید به راحتی از هر کجای دنیا بر روی هر دستگاهی کمپین ایمیلی خود را برای دیگران بفرستید . یا می توانید تاریخ ارسال برای آن تعیین کنید تا در تاریخ مقرر آن را بفرستن و می توانید همنجا پیغام رسیدن ایمیل به مشتریان را مشاهده کنیدبازاریابی شبکه های اجتماعی 

یکی از قدرتمند ترین ابزار ارتباطی شبکه های اجتماعی می باشند که به شرکت ها کمک می کنند تا مشتریان زیادی را با خود همراه کنند . اگر به درستی از آنها استفاده کنید نه تنها باعث افزایش مخاطبان و مشتریان شما می شود بلکه باعث  بهبود در SEO . SEM شما نیز می شود. اگر شما می خواهید در شبکه های اجتماعی اعتبار کسب کنید مشتریان خود را جذب کنید . مشاوران با تجربه ما با راهنماییتان به شما کمک می کنند که بر این هدف برسیدبازاریابی شبکه های مجازی چیست؟

بازاریابی شبکه های مجازی, نوعی از بازاریابی است که در ان از شبکه های مجازی به عنوان ابزاری برای جا انداختن خو یا رسیدن به اهداف تجاری استفاده می شود . بازاریابی شبکه های اجتماعی شامل فعالیت هایی از جمله ارسال ویدئو , تصویر  و ….. برای رسیدن به اهداف تجارت است .
چرا شما به مدیر شبکه های اجتماعی نیاز دارید؟

مشتریان شما در شبکه های اجتماعی هستند.
بدون در نظر گرفتن اینکه شرکت شما در چه حیطه ای کار می کند، مشتریان شما قطعا در شبکه های اجتماعی حضور دارند و شما باید با داشتن ارتباط مستقیم با مشتریان خود، همیشه در گزینه اول انتخاب آنها قرار بگیرید.

افرادی وجود دارن که دنبال شما می گردند.
اگر شرکت شما محصول یا خدماتی ارائه می دهد، مطمئن باشید افرادی هستند که به آنها نیاز دارند و دنبال شرکت هایی می‌گردند که این محصولات و خدمات را ارائه می دهند. مدیران شبکه های اجتماعی ما به کسب و کار شما کمک می کند تا به جمع آنها بپیوندید و در جستجو کاربران در گزینه های نخست قرار بگیرید.

مردم در مورد شرکت و محصولات شما در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند.
شما باید حرف هایی که در مورد شرکت و محصولات شما و مشتریانتان در شبکه های اجتماعی می زنند، بشنوید و پاسخ آنها را بدهید. مدیران شبکه های اجتماعی ما باید به نظرات منفی آنها پاسخ های درست بدهند و از این نظرات برای رشد پیشرفت شرکت بهره بگیرند.

شرکت شما لایق یک مدیر شبکه های اجتماعی قوی است.
بیشتر مدیران موفق، وقت کافی برای رسیدگی و مدیریت تمامی شبکه های اجتماعی را ندارند. کارشناسان ما دارای مدرک مدیریت شبکه های اجتماعی هستند و می توانند در رسیدن به اهداف تجاری و افزایش باشگاه مشتریان به شما کمک می کند.
از همین الان می توانید شروع کنید 


ما تمرکز به شدت بر عملکرد و قابلیت استفاده و آموزش به شما برای مدیریت وب سایت خود را به عنوان یک دارایی کسب و کار. ما به طول های بزرگ برای اطمینان از مطالب خود را در چنین راهی است که بازدید کننده به راحتی و به طور مستقیم می توانید اطلاعات آنها به دنبال، و در نتیجه یک تجربه دلپذیر کاربر و مولد پیدا تحویل داده است.


با ما شروع کنید

کارهایی که انجام می دهیم 

ما در حال ساخت پل در فن آوری وب به منظور اتصال هدف مشتری به واقعیت

نمونه کار های ما