برند سازی دیجیتال
برند سازی و مدیریت اعتبار

اعتبار مهمترین بخش تجارت است . به کمک شبکه های اجتماعی و سایت های نقد و بررسی مانند yelp  شما می توانید اعتبار اینترنتی خود را به سرعت عرچه تمامتر به دست بیاورید . تنها مشکلی که به آن برمی خورید این است که اینترنتی به سرعت در حال گسترده شدن است و تنها با یک قدم اشتباه ممکن است تمام اعتبار خود را در دنیای انلایت از دست بدهیدتجربیات ما :

ما میدانیم که هر تجارتی مدیریت اعتبار مختص خود را دارد . بنا بر این تیم تحقیقاتی ما راه های بسیاری را برای افزایش اعتبار امتحان کرده اند که منجر به یافتن یک راه حل کار آمد برای تجارت های گوناگون شد .
ما خدمات خود را نه تنها برای ارگان های دولتی بلکه به انواع تجارت ها از کوچک به بزرگ ارائه می دهیم .
راه حل اختصاصی ما بر افزایش آگاهی عمومی و همچنین افزایش احساس نیاز برای خرید انواع کالاها تاکید دارد  . اهمیت اعتبار عمومی را می دانیم , اما عمده ی تاکید ما بر افزایش احساس نیاز در ذهن مشتری برای کالای شماست .چه چیز مارا متفاوت می کند ؟

اگر شما مشکل مدیریت اعتبار دارید . مشاوران ما می توانند به راحتی آن را تشخیص دهند و مشکل را حل کنند اما اگر مشکلی  ندارید به شما نرم افزار  ” دیده بان اعتبار ” را معرفی می کنیم که با استفاده از این نرم افزار شما می توانید از آنچه که در فضای آنلاین درباره برند شما صحبت می شود . آگاهی کامل پیدا کنید

از همین الان می توانید شروع کنید 


ما تمرکز به شدت بر عملکرد و قابلیت استفاده و آموزش به شما برای مدیریت وب سایت خود را به عنوان یک دارایی کسب و کار. ما به طول های بزرگ برای اطمینان از مطالب خود را در چنین راهی است که بازدید کننده به راحتی و به طور مستقیم می توانید اطلاعات آنها به دنبال، و در نتیجه یک تجربه دلپذیر کاربر و مولد پیدا تحویل داده است.


با ما شروع کن

کارهایی که کا انجام می دهیم 

ما در حال ساخت پل در فن آوری وب به منظور اتصال هدف مشتری به واقعیت

VIEW FULL PORTFOLIO