سیستم مدیریت محتوا (cms) اختصاصی

سیستم مدیریت محتوای سفارشی

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System- CMS) سیستمی تحت وب است که وظیفه آن تولید، ویرایش و حذف صفحات وب می باشد و برای ایجاد انواع سایت های مختلف آموزشی، سازمانی، ادارات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. توسط CMS می توان هر امکانی را بر روی سایت ایجاد نمود زیرا از پایه برنامه نویسی و کدنویسی می شود و هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات آن وجود ندارد.ما چه می کنیم ؟

سیستم‌های مدیریت محتوا دارای امکانات زیادی هستند و در هنگام توسعه‌ی آن‌ها تلاش شده تا در دامنه‌ی بسیار بزرگی از کاربردها قابل استفاده باشند. به علاوه اغلب این سیستم‌ها از جمله وردپرس، جوملا و دروپال دارای قابلیت توسعه به کمک افزونه‌ها هستند که به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد، امکانات و قابلیت‌های جدیدی را بدون نیاز به تغییر فایل‌های هسته، به این سیستم‌ها بیفزایند.


تحویل به موقع در زمانهای مشخص شده

طراحی تخصصی سیستم مدیریت محتوا و پشتیبانی آن

منعطف ترین راه حل های برنامه نویسی CMS

برترین تکنولوژی دنیا با قیمت مناسب

نگه داشتن وب سایت شما در بهینه ترین حالت ممکن سئو و کدنویسی

مدیریت پروژه تخصصی و با تجربه


برخی امکانات cms اختصاصی

امکاناتی که در یک CMS می توان داشت به طور کلی به شرح زیر است:
ویرایش و به روز رسانی متن ها و لینکها

مدیریت صفحات نا محدود

گالری تصاویر

دسته بندی محصولات

پنل گرافیکی لوگو و بنر

امنیت بسیار بالا

مدیریت لنک ها و منو ها

ویرایشکر ساده HTML

وبلاگ

ساختار مناسب برای موتور های جستجوگر ( سئو)

پنل شبکه های اجتماعی

دارای سیستم گوگل مپخدمات تخصصی ما

توسعه ظاهری و طراحی

ما به شما یک ظاهر متفاوت و خاص, بهینه شده برای سئو و با پایه و اساس استاندارد بر اساس نیاز و سلیقه شما خواهیم داد . این قالب قابل استفاده روی سیستم های مختلف می باشد.

طراحی و کدنویسی CMS اختصصاصی و سفارشی

اگر نیاز به یک سیستم اختصاصی دارید که جوابگوی نیازهای خاص شما باشد ما می توانیم هر آنچه نیاز دارید را طراحی نموده و با جدیدترین تکنولوژی پیاده سازی نماییم.

بازسازی وب سایت

اگر شما سایت یا سیستم تحت وب از قبل دارید و نیاز به بازسازی یا تغییر آن به یک سایت کاملا حرفه ای دارید کافیست به ما اطلاع دهید .


از همین الان می توانید شروع کنید


ما تمرکز به شدت بر عملکرد و قابلیت استفاده و آموزش به شما برای مدیریت وب سایت خود را به عنوان یک دارایی کسب و کار. ما به طول های بزرگ برای اطمینان از مطالب خود را در چنین راهی است که بازدید کننده به راحتی و به طور مستقیم می توانید اطلاعات آنها به دنبال، و در نتیجه یک تجربه دلپذیر کاربر و مولد پیدا تحویل داده است.


با ما شروع کن

کارهایی که  انجام می دهیم 

ما در حال ساخت پل در فن آوری وب به منظور اتصال هدف مشتری به واقعیت

نمونه کار های ما